fbpx
Salon Leo Koszalin - Gear4 Crystal Palace Snap - iPhone12

Gear4 Crystal Palace Snap do iPhone12

Salon Leo Koszalin - Gear4

Etui Gear4 Crystal Palace Snap – iPhone 12. Przede wszystkim wytrzymałość i trwałość materiału z jakiego wykonano etui na telefon są czynnikami, które decydują o zakupie takiego produktu. Gear4 postawiło na wysoki poziom ochrony z zachowaniem eleganckiego stylu.

Skuteczna ochrona

Przeźroczysta i lekka konstrukcja Gear4 Crystal Palace Snap na telefon iPhone 12 to gwarancja ochrony przed skutkami upadku z wysokości nawet do 3 metrów. Zastosowanie inteligentnego polimeru D3O to technologia wykorzystywana przy produkcji szyb kuloodpornych. D3O to bezsprzecznie najlepsza ochrona telefonu.

Materiał ten jest doskonały do produkcji cienkich konstrukcji, ponieważ doskonale chroni telefon przed uderzeniem i upadkiem. Ten sam materiał stosowany jest także do wyrobu akcesoriów wojskowych, odzieży ochronnej dla pracowników przemysłowych i sportowców.

Polimer D3O

Cała tajemnica tkwi w molekułach D3O, które poruszają się swobodnie a w momencie uderzenia zbliżają się do siebie i trwale łączą. Podczas codziennego użytkowania etui na pewno zachowuje wszystkie swoje właściwości: przeźroczystość i elastyczność.

Gear4 to firma która wykorzystuje inteligentny system D30, absorbujący siłę uderzenia powstającą w momencie upadku telefonu. Jakość ochrony potwierdzona jest atestami militarnymi. Ponadto etui zostało przetestowane przez profesjonalistów związanych z motoryzacją i sportami ekstremalnymi. W rezultacie nie należy obawiać się o bezpieczeństwo telefonu, nawet w najtrudniejszych warunkach.

Powłoka antybakteryjna

Crystal Palace Snap zawiera RepelFlex ™, powłokę przeciwbakteryjną, której właściwości chronią obudowę poprzez hamowanie rozwoju bakterii powodujących nieprzyjemny zapach i ochronę przed degradacją przez mikroorganizmy. RepelFlex jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy NBD Nanotechnologies, Inc.

Ochrona środowiska

Ze względu na środowisko etui Crystal Palace Snap wykonano z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Produkcja etui Gear4 przebiega w sposób przyjazny środowisku i bez wykorzystania dużej ilości energii.

Gear4 Crystal Palace Snap jest odporne na zabarwienia i żółknięcie, w rezultacie zachowuje swój elegancki wygląd przez długi czas.

Cechy produktu:

  • ochrona na uderzenia dzięki zastosowaniu inteligentnej technologii D3O
  • odporność na upadki z wysokości do 3 m
  • przejrzysta i smukła konstrukcja
  • termoplastyczny poliuretan (TPU) zapewnia ochronę przed uderzeniami i pewny uchwyt
  • wykorzystywany do produkcji kuloodpornych szyb poliwęglan
  • pełna kompatybilność z technologią Apple MagSafe oraz sieciami 5G
Salon Leo Koszalin - Gear4 Crystal Palace Snap - iPhone12
Salon Leo Koszalin - Gear4 Crystal Palace Snap - iPhone12

Foto. Agencja Reklamowa Evolution