fbpx

Praktyczne gadżety do smartfonów

Każdy z nas jest inny i dzięki temu – wyjątkowy. Posiadamy odmienne charaktery, gusta, upodobania i przyzwyczajenia, w różny sposób spędzając nasz czas wolny od pracy: jedni aktywnie, inni imprezowo lub leniwie albo jak kto woli: light-owo (to takie słowo klucz, które pozwala usprawiedliwić nasze lenistwo i upodobanie do #nicnierobienia).

W tym wpisie chcielibyśmy poruszyć temat praktycznych gadżetów do telefonów komórkowych, których jest naprawdę mnóstwo i sądzimy, że pomimo różnic w upodobaniach, każdy znajdzie coś dla siebie spośród wybranych przez nas propozycji.

Zaczynamy od aktywnych:

Jeśli nie wyobrażacie sobie dnia bez porannego joggingu, a każdą wolną chwilę spędzacie na siłowni, to mamy coś dla was: wygodny pokrowiec do telefonu mocowany na ramieniu. Dzięki niemu możecie być na bieżąco, słuchając ulubionej radiostacji lub muzyki, korzystać ze sportowych aplikacji bez konieczności zatrzymywania się podczas ćwiczeń i wyjmowania telefonu z pokrowca. To etui jest lekkie, wytrzymałe, nie krępuje ruchów i nie przeszkadza w ćwiczeniach, czy w bieganiu. Sport – bez żadnych ograniczeń!

Siłownia

Czy kiedykolwiek próbowaliście bezskutecznie rozplątać, zaplątany kabel od słuchawek, lub jednym niezręcznym pociągnięciem za niego wyrwać je sobie z ucha, a może zdarzyło się wam zaplątać się we własny kabel w trakcie słuchania muzyki podczas snu? Na pewno tak! Z kolejnym gadżetem jaki wam proponujemy, tego typu sytuacje nie będą miały więcej miejsca, mowa tu o słuchawkach bezprzewodowych! Wygodne, bez kabla, łączące się ze smartfonem przy pomocy funkcji Bluetooth – to wiele godzin bezproblemowego słuchania muzyki w każdej sytuacji.

Czy są tutaj amatorzy pieszych wycieczek? Na pewno są, więc mamy coś i dla nich. Pomyślcie jak bardzo męczące jest ciągłe wyjmowanie telefonu z plecaka podczas wędrówki? Ktoś pomyślał i o was i stworzył specjalnie na tę okazje – sportową saszetkę. Jest ona lekka, pojemna, dzięki czemu można w niej nosić nie tylko telefon, ale i inne cenne rzeczy, które muszą być odpowiednio zabezpieczone przed działaniem zewnętrznych czynników atmosferycznych. Do tego, saszetka jest wykonana z elastycznego materiału, który dopasowuje się do jej zawartości.

A teraz coś dla miłośników „leniwego popychania czasu” i imprezowania:

Jeśli nie lubicie pocić się na siłowni, za to uwielbiacie leżakowanie i opalanie się nad morzem, a wasza druga natura to grillowanie z przyjaciółmi lub impreza na basenie, to koniecznie musicie sprawić sobie ten właśnie gadżet: wodoszczelny głośnik na plenerowe imprezy. To właśnie on zapewni wam najwyższą jakość dźwięku rozkręcając każdą imprezę na maxa, a do tego jest niezwykle poręczny bo można ustawić go praktycznie wszędzie bez konieczności podłączania kilometrów kabla.

Ile razy zdarzyło się imprezowiczom wrócić nad ranem do domu padając ze zmęczenia i desperacko próbując trafić kablem od ładowarki do portu smartfona? Założymy się, że setki! Jest sposób i na to: wygodna ładowarka indukcyjna. Wystarczy położyć na niej telefon i już! Ładuje się, a wy możecie spokojnie odpłynąć w objęciach Morfeusza.

Leo Koszalin - ładowarka bezprzewodowa

Jak bardzo lubicie robić sobie fotki z imprezy, czy ze słodkiego leniuchowania w cudownych miejscach? Oczywiście pytanie jest retoryczne bo wiemy, że wręcz uwielbiacie je robić. Czasem jednak pojawia się problem: jak tego dokonać, by zdjęcie nie było rozmazane lub by było wykonane z odpowiedniej perspektywy? Tu z pomocą może przyjść nowoczesne rozwiązanie: uchwyt Ring lub Pop Socket, które wystarczy nakleić na telefon, by dodać naszemu urządzeniu stabilizacji jaką zapewniają uchwyty. Przy jego pomocy można również wygodnie obejrzeć film na naszym smartfonie, gdyż uchwyt może służyć również jako podpórka.

Tych i innych rozwiązań ułatwiających życie użytkownikom smartfonów są setki, a obszerna gama takich właśnie produktów jest dostępna w naszym sklepie internetowym: leosklep.pl