fbpx

Wiesz, jaki jest dress code dla Twojego smartfona?

Pracując w biurze, zazwyczaj obowiązuje nas dress code, czyli dyskretna elegancja i schludność. Pod żadnym pozorem też nie powinniśmy zwracać na siebie zbyt dużej uwagi ekstrawaganckim etui na telefon, czy innymi dodatkami.

Leo proponuje Wam jak najbardziej pasującą do biznesowych stylizacji (i nie tylko), najnowszą kolekcję swojej rodzimej marki Baroon, która bez wątpienia doda jej elegancji i szyku.

Uważamy, że uzupełnieniem każdej damskiej i męskiej stylizacji są przemyślane i nieprzypadkowe dodatki, które jeśli nie są dobrane zgodnie z panującymi w modzie kanonami, mogą zburzyć cały starannie przygotowany przez nas outfit. Warto zatem przy ich doborze, zwrócić szczególną uwagę.

Filozofią Leo jest „ubieranie telefonu” oraz dobieranie do urządzenia odpowiedniego etui do każdej okazji i stylizacji i chyba nie musimy Wam mówić, jak łatwo jest popełnić faux-pas prezentując się na eleganckim spotkaniu ze zniszczonym etui telefonu, zbitym ekranem, brakiem którejś z części etui (bo gdzieś się zapodziała), że o nieodpowiednim dźwięku dzwonka na naszym smartfonie nie wspomnimy.

Jeżeli chcemy, by wyróżniał nas modny „dobrze ubrany” smartfon, radzimy Wam poświęcić chwilę na dobór stosownego do okazji etui na telefon. Nowości i ekstrawagancja są fajne, ale nie zawsze pasują do sytuacji, zatem wybór etui powinien być przemyślany i pasujący do reszty ubioru.

Rozumiemy, że jesteś fanem surfingu i lubisz się tym chwalić przy każdej okazji eksponując zegarek, etui na telefon, czy wisiorek przedstawiające deskę do serfowania, ale uwierz nam nie do wszystkich okazji takie gadżety pasują.

Dlatego właśnie będziesz potrzebować kilku etui na telefon pasujących do stylizacji ubioru w zależności od nadarzającej się okazji. Różowe króliczki na telefonie mogą być fajne i bawić, ale nie podczas rozmowy o pracę, czy spotkania z przyszłymi teściami.

Bez wątpienia czasy się zmieniły, a sprzęt elektroniczny nie jest już bezosobowym narzędziem do pracy przytwierdzonym do biurka lecz często również modnym gadżetem i elementem naszego wizerunku, a laptopy, telefony czy tablety są powszechnie wykorzystywane na spotkaniach biznesowych i nie tylko.

Dzisiaj to my sami decydujemy o tym, na czym pracujemy i jeśli jesteśmy estetami, to warto zadbać również o to, by nasza elektronika była spersonalizowana i „dobrze ubrana”.

Zdjęcia do artykułu – Karolina Osiadacz
Instagram @karla_photographyy | Facebook @karla_photographyy

Produkty Baroon w naszym sklepie