fbpx

Te etui naprawdę pachną!

Leo jest zawsze na czasie, a w swoich sklepach proponuje nowości i branżowe nowinki w miarę jak pojawiają się one na rynku. Dlatego też mamy dla wszystkich miłośników natury oraz nietypowego designu fantastyczną propozycję: etui marki MMORE Organica Case, które są wykonane z niespotykanych dotąd materiałów.

Etui o których mowa są całkowicie naturalne, a przy każdym wykonywanym lub odbieranym połączeniu telefonicznym z etui wydobywa się przyjemny zapach, który zależy od tego z jakiego materiału organicznego etui jest wykonane.

Ten niesamowity i innowacyjny pomysł na materiał z jakiego można wykonać etui do telefonu pochodzi ze Słowenii, tam bowiem kreuje i produkuje swoje etui marka MMORE, która opracowała całkowicie naturalną kolekcję zapachowych etui do telefonów.

Sami producenci mówią o tej kolekcji w następujący sposób:

Nasze etui są wykonane ze sprasowanych materiałów organicznych i są wytwarzane ręcznie przez naszych wykwalifikowanych rzemieślników, jest to prawdziwa jakość premium dla tych, którzy pragną tego co najlepsze.

Jesteśmy małym zespołem innowatorów ze Słowenii, którzy zajmują się przekształcaniem zwykłych rozmów telefonicznych w nietypowe doświadczenie i ucztę dla zmysłów. Większość ludzi uważa, że obudowy telefonów to po prostu ochrona telefonu i dobry wygląd, my udowadniamy, że może być inaczej.

W przypadku naszych etui korzystanie z telefonu staje się podróżą dla zmysłów w świat niesamowitych doznań.

W każdy z naszych produktów wkładamy wiele miłości i troski. Wszystkie są wykonane ręcznie w Słowenii, żadnych fabryk, outsourcingu, tylko nasze ręce i piękne naturalne materiały. Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych i pięknych produktów, które wyróżniają się jakością i dbałością o szczegóły. Etui MMORE Organica Case nie tylko dobrze wyglądają, ale także poprawiają samopoczucie użytkownika i wszystkich dookoła.

Używamy tylko najwyższej jakości materiałów i uwielbiamy przesuwać granice dzięki organicznym etui wykonanym z takich rzeczy, jak róże, jaśmin, czy kawa.

I tak w sklepach Leo dostępna jest gama tych produktów, zawierająca 6 rodzajów etui na telefony marki Apple i Samsung, a każdy wykonany jest z innego materiału i posiada swój unikatowy zapach:

– siano alpejskie z południowego Tyrolu,
– kawa Arabica,
– jaśmin z Hiszpanii,
– lawenda z Francji,
– róże z Holandii,
– figowiec sprężysty ze Sri Lanki.

Wszystkie rośliny używane do produkcji etui zbierane są ręcznie w celu zapewnienia ich najwyższej jakości, gwarantując jednocześnie zrównoważone zbiory co jest bardzo ważnym aspektem dla samej natury, natomiast inne materiały pochodzą z Europy, a produkowane są na Słowenii. Produkty serii MMORE Organica Case zdobyły Green Product Award (jest to prestiżowa nagroda wyróżniająca produkty eko).

Etui są wykonane z ręcznie wyselekcjonowanego ekologicznego materiału, mają atrakcyjny nowoczesny wygląd i styl, zapewniają doskonałą przyczepność i ochronę telefonu, a co najważniejsze: nie powodują alergii.
Jest to pierwszy tego rodzaju produkt na świecie, całkowicie ekologiczny wykonany z materiału pokrytego zaawansowaną żywicą na bazie cukru.
Jest wodoodporny, przystosowany do użytku w każdych warunkach pogodowych, posiada recyklingową obudowę z PU (wykonana w nietoksycznej certyfikowanej produkcji SGS).

Oto nasze niesamowite, pachnące, całkowicie naturalne etui marki MMORE: