fbpx

Smartfon podczas wakacji

Lato kojarzy nam się nieodłącznie z podróżami oraz miłym spędzaniem wolnych od pracy chwil, podczas których nie rozstajemy się z naszymi smartfonami. To dzięki nim przecież, możemy utrwalić piękny widok, nagrać koncert ulubionego zespołu, czy po prostu zadzwonić do znajomych lub rodziny żeby podzielić się wrażeniami.

W jakie akcesoria do telefonu powinniśmy zaopatrzyć się, zanim wyruszymy na spotkanie z wakacyjną przygodą? Oto kilka rad dla wszystkich miłośników telefonów i markowych akcesoriów do nich:

  • Najważniejszy jest wybór odpowiedniego zabezpieczenia dla naszego urządzenia, gdzie szkło hartowane i etui to absolutna podstawa! Warto pomyśleć też o kupnie wytrzymałej  obudowy, której niestraszne są nawet ekstremalne warunki.

  • Jeśli jednak zdarzy nam się drobny wypadek, a telefon woła o pomoc: DON’T PANIC! Fachowcy z autoryzowanych serwisów na pewno zdziałają cuda i przywrócą go do życia.

Leo Koszalin - serwis telefonów, nawigacji, tabletów

  • Kolejną niezbędną rzeczą w podróży jest oczywiście power bank, jeśli chcemy uniknąć sytuacji, w których nasz telefon pokazuje komunikat o niskim poziomie baterii w najmniej odpowiednim momencie. Dzięki niemu, można naładować telefon w każdym miejscu, bez konieczności szukania źródła prądu. Wygodne, prawda?

  • Selfie stick, czyli nieodłączny kompan do robienia perfekcyjnych zdjęć, pomagający uchwycić najpiękniejsze momenty z odpowiedniej perspektywy i do tego wygodnie. Bez niego nie możemy się po prostu obejść, bo jak inaczej zrobić sobie wymarzone selfie z grupą przyjaciół, czy rodziną?

  • A skoro już o zdjęciach mowa, to dodatkowa karta pamięci jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które wierzą w to, że pośród tysiąca zrobionych aparatem w smartfonie zdjęć, na pewno znajduje się to jedno na milion – idealne ujęcie!

  • Większość z nas, nie wyobraża sobie jakiejkolwiek podróży bez ulubionej muzyki, dlatego dobrej jakości słuchawki, które pozwolą w pełni rozkoszować się nią, to nieodzowny jej towarzysz. A jeżeli chodzi o słuchawki do telefonu, to tutaj znajdziecie największy wybór:

  • Na koniec, wspomnimy o praktycznych aplikacjach, które umożliwiają lokalizację naszego smartfona, są one bardzo pomocne zwłaszcza wtedy, gdy nasz telefon został skradziony lub kiedy po prostu nie możemy go znaleźć. Dzięki takiej aplikacji, zawsze namierzymy zgubę bez tracenia czasu na szukanie jej.

Wszystkie te akcesoria o których mowa w artykule znajdziecie oczywiście w naszym sklepie internetowym, a także w salonach LEO i partnerzy na terenie całej Polski.